Wiatr wspomnień. Seria Zakątek Szczęścia. Tom 3

Wiatr wspomnień. Seria Zakątek Szczęścia. Tom 3 - Dorota Schrammek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Schrammek
WYMIAR
5,94 MB
NAZWA PLIKU
Wiatr wspomnień. Seria Zakątek Szczęścia. Tom 3.pdf
ISBN
6027077504532

OPIS

Pobierowo latem tętni życiem. Do poznanych już wcześniej bohaterów cyklu Zakątek Szczęścia dołączają nowi. Jakie skrywają sekrety? Czy przeszłość zdominuje to, co tu i teraz?Wiatr wspomnień jest wielowątkową, refleksyjną opowieścią o zwykłych ludziach, zaufaniu i marzeniach. To, że miłość jest lekarstwem dla duszy, nie dla każdego staje się oczywiste. A los lubi płatać figle...Dorota Schrammek w swych powieściach prezentuje różne postawy ludzkie, motywy podejmowanych decyzji, a przede wszystkim podpowiada Czytelnikom, co i jak warto zmienić, aby życie było bardziej udane i szczęśliwsze.Wiatr wspomnień to trzeci tom z serii Zakątek Szczęścia w nowym poprawionym wydaniu

Jakie skrywają sekrety? Czy przeszłość zdominuje to, co tu i teraz? Wiatr wspomnień jest wielowątkową, refleksyjną opowieścią o zwykłych... - Polska ksiegarnia w UK Zakątek Szczęścia.

Read reviews from world's largest community for readers. Pobierowo latem tętni życiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI