Na brzegu życia. Seria Zakątek Szczęścia. Tom 2

Na brzegu życia. Seria Zakątek Szczęścia. Tom 2 - Dorota Schrammek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Schrammek
WYMIAR
6,93 MB
NAZWA PLIKU
Na brzegu życia. Seria Zakątek Szczęścia. Tom 2.pdf
ISBN
8047790367319

OPIS

Minęło kilka miesięcy… Matylda i Władysław są szczęśliwym małżeństwem. Cieszą się też z wnuczki. Ta pozorna stabilizacja zostaje zakłócona przez nowego mieszkańca Pobierowa, który doprowadza do częstych konfliktów, a po pewnym czasie - do tragedii. Czy można było uniknąć złego losu?Z kolei Zoja i Ryszard kupują domek na obrzeżach Gostynia. Ta sielska okolica skrywa jednak pewną tajemnicę, której początek sięga czasów drugiej wojny światowej. Ryszard nawet się nie spodziewa, jak bardzo zaangażuje się w tę sprawę. Czy uda mu się uporać ze zdobytymi informacjami i rozwikłać narastające problemy?Na brzegu życia to drugi tom z serii Zakątek Szczęścia w nowym poprawionym wydaniu.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

ISBN 978-83-66201-28-6 (oprawa miękka) : Miejsce wydania Katowice : Wydawnictwo Wydawnictwo Szara Godzina s.c., ... Seria Zakątek Szczęścia. Book in polish.

POWIĄZANE KSIĄŻKI