Gdzie jest Olga?

Gdzie jest Olga? - Danka Braun | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danka Braun
WYMIAR
3,34 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jest Olga?.pdf
ISBN
7895802421152

OPIS

Prywatny detektyw Mirek Filer, trzydziestodwulatek z syndromem Piotrusia Pana, zmuszony jest podjąć się najtrudniejszego w swoim życiu zadania: samotnego wychowywania pięcioletniej córeczki. Tymczasem w tajemniczych okolicznościach ginie przyjaciel rodziny Filerów Roman Głowacki, a jego żona Olga znika bez śladu. Krewni Głowackich zlecają Filerowi odnalezienie kobiety. Czy uda mu się odszukać Olgę?

RECENZJA. Olgę Tokarczuk można było w tym roku spotkać na festiwalu Pol'and'Rock (dawnym Przystanku Woodstock) w Kostrzynie nad Odrą, gdzie padło wiele ważnych, nie tylko dla młodych ludzi, zdań. Córka Góreckiego nie wróci. Gdzie jest Olga? 2018-05-08 11:42 ZetEs Udostępnij.

Następnie przeniosła się z rodzicami do Kietrza, gdzie ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. C.K ... Faktem jest jednak, że laureatka nagrody Nobla nie jest patriotką, co chyba sama przyzna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI