Winny jest zawsze mąż

Winny jest zawsze mąż - Michele Campbell | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michele Campbell
WYMIAR
6,83 MB
NAZWA PLIKU
Winny jest zawsze mąż.pdf
ISBN
6773714957509

OPIS

Trzy przyjaciółki, ich tajemnice, kłamstwa i…zbrodniaKsiążka idealna dla czytelników i widzów Wielkich kłamstewek!Aubrey, Jenny i Kate różni właściwie wszystko – charakter, pochodzenie, ambicje i przyszłość, która je czeka. Mimo to na pierwszym roku college’u szybko stają się nierozłączne i przysięgają sobie, że zawsze będą się wspierać. Wspólnie przeżywają szalone studenckie lata – imprezują, eksperymentują z alkoholem i narkotykami, rywalizują o względy chłopaków i mierzą się z problemami.Dwadzieścia lat później jedna z nich stoi na krawędzi mostu, a ktoś ponagla ją, by skoczyła…Czy relacja kobiet rzeczywiście była niewinna i czysta? Co tak naprawdę zaszło między przyjaciółkami? Jaką tajemnicę skrywała każda z nich?Campbell mistrzowsko odmalowuje złożone kobiece relacje i cienką granicę między przyjaźnią a nienawiścią. Świetne połączenie błyskotliwej powieści obyczajowej z thrillerem psychologicznym trzyma w napięciu aż do ostatniej strony!Debiutancka powieść Michele Campbell pełna tajemnic, zdolnych niszczyć przyjaźnie, małżeństwa i życia…„Kirkus Reviews”Skręty, zakręty i zagadkowa mieszanka podejrzanych sprawiają, że nie sposób oderwać się od tej książki.„Booklist”

Jej wymiary to 143x205. Oprawa jest miękka.

Życie akademickie, narkotyki, seks, imprezy i zbrodnia popełniona przez jedną z nich. Wszystkim ceniącym doskonale skonstruowane thrillery psychologiczne, w których każdy z bohaterów skrywa jakąś tajemnicę i nic nie jest takie, jak się z początku wydaje, z pewnością przypadnie do gustu "Winny jest zawsze mąż" Michele Campbell. W tej książce czytelnik znajdzie bowiem to, co czyni opowieść zajmującą: doskonałe portrety psychologiczne, mistrzowsko ... „Winny jest zawsze mąż" to wciągająca powieść, która spodoba się zarówno miłośnikom thrillerów psychologicznych, jak i powieści obyczajowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI