Nad Jeziorakiem. Rejs po szczęście

Nad Jeziorakiem. Rejs po szczęście - Katarzyna Sarnowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Sarnowska
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Nad Jeziorakiem. Rejs po szczęście.pdf
ISBN
1654560765375

OPIS

Piękne, malownicze jezioro, kojące pejzaże i… przyjaźń, która leczy rany.Alina od roku pracuje w wydawnictwie; wraz z mężem zostaje zaproszona na przyjęcie przez koleżankę z pracy, Ewę. Na imprezie poznaje jej męża, który jest lekarzem, oraz sympatyczną parę - Gabi i Jean Pierre’a, planujących otwarcie francuskiej restauracji. Gdy panowie dowiadują się, że ich wspólnym hobby jest żeglarstwo, postanawiają wypocząć ze swoimi żonami nad pobliskim Jeziorakiem.Więzi się zacieśniają, a przyjaciele coraz częściej wyjeżdżają nad jezioro. Każda z par jednak mierzy się ze swoimi kłopotami. Czy sielskie krajobrazy pozwolą znaleźć wewnętrzny spokój i odpocząć od życia, które stara się rzucać kłody pod nogi? Czy magia Jezioraka i szum wiatru w żaglach pozwolą uciec od codzienności?

Wielka szkoda, ponieważ to z pewnością wyjątkowo piękne miejsce i atrakcyjne turystycznie, szczególnie dla miłośników ... Rejs po szczęście (Katarzyna Sarnowska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > ...

Katarzyna Sarnowska. Cykl: Nad Jeziorakiem (tom 1) Średnia ocen: 6,5 / 10 ... Strona główna Książki Literatura obyczajowa Rejs po szczęście.

POWIĄZANE KSIĄŻKI