Flirt z księżniczką. Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 5

Flirt z księżniczką. Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 5 - Sabrina Jeffries | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sabrina Jeffries
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Flirt z księżniczką. Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 5.pdf
ISBN
2318232279697

OPIS

Gdy baron Fulkham, szef angielskiej siatki szpiegowskiej, spotyka w Londynie zachwycającą księżniczkę Aurorę, jest przekonany, że widział ją już wcześniej we Francji występującą na deskach teatru. Dręczony podejrzeniami próbuje rozwikłać tę zagadkę. Okazuje się, że sprawa wiąże się ze spiskiem, który może zniszczyćjego karierę polityczną, wywlec na światło dzienne mroczne sekrety i zrujnowaćkobietę, na której zaczyna mu coraz bardziejzależeć. Księżniczką Aurorą jest bowiem istotnie francuska aktorka, która bierze udział w tej maskaradzie nakłoniona przez dziadka próbującego osiągnąć polityczne cele. Flirt z przystojnym baronem szybko przeradza się w namiętne uczucie, niebezpieczne dla obojga kochanków.

Autor: Sabrina Jeffries; Wydawnictwo: ... Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 1 Twoja ocena.

Dręczony podejrzeniami próbuje rozwikłać tę zagadkę.... - Polska ksiegarnia w UK Niepoprawni uwodziciele T.5 Flirt z księżniczk ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI