7 nawyków szczęśliwej rodziny

7 nawyków szczęśliwej rodziny - Stephen R. Covey | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen R. Covey
WYMIAR
5,80 MB
NAZWA PLIKU
7 nawyków szczęśliwej rodziny.pdf
ISBN
9492068771857

OPIS

Światowy autorytet w dziedzinie przywództwa i jeden z najbardziej wpływowych Amerykanów radzi jak stworzyć kochającą i wspierającą się rodzinę.Autor – z właściwą sobie wnikliwością, prostotą i praktyczną znajomością rzeczy – pokazuje, jak wykorzystać 7 nawyków, by stworzyć silną, kochającą się wielopokoleniową rodzinę. W dobie kryzysu rodziny, odzwierciedlającego kryzys wartości i autorytetów, Covey radzi, co zrobić, by bez uszczerbku dla własnej indywidualności rodzinę uczynić wartością najważniejszą w życiu, jak ją wzmacniać, by oparła się destrukcyjnym wpływom, a zarazem jak pielęgnować w rodzinie ducha zabawy, radości i przygody.

Tym bardziej ucieszyłem się, kiedy całkiem niedawno miałem okazję przeczytać poradnik Stephen`a Covey`a zatytułowany właśnie „7 nawyków szczęśliwej rodziny". Wstęp do tej pozycji, to wprowadzenie do tematu. 7 NAWYKÓW SZCZĘŚLIWEJ RODZINY - opis produktu: Autor hiperbestsellera 7 nawyków skutecznego działania z właściwą sobie wnikliwością, prostotą i praktyczną znajomością rzeczy pokazuje, jak wykorzystać 7 nawyków, by stworzyć silną, kochającą się wielopokoleniową rodzinę. 7 nawyków szczęśliwej rodziny.

* Płatne tylko raz bez względu na liczbę zamawianych produktów! Siedem nawyków szczęśliwej rodziny - opis wydawcy: Autor z właściwą sobie wnikliwością, prostotą i praktyczną znajomością rzeczy pokazuje, jak wykorzystać 7 nawyków, by stworzyć silną, kochającą się wielopokoleniową rodzinę. W ... Autor - z właściwą sobie wnikliwością, prostotą i praktyczną znajomością rzeczy - pokazuje, jak wykorzystać 7 7 nawyków szczęśliwej rodziny - Stephen R.

POWIĄZANE KSIĄŻKI