Zagadki Starego Rynku w Poznaniu

Zagadki Starego Rynku w Poznaniu - Joanna Jodełka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Jodełka
WYMIAR
3,15 MB
NAZWA PLIKU
Zagadki Starego Rynku w Poznaniu.pdf
ISBN
4691536929358

OPIS

"Zagadki Starego Rynku w Poznaniu" wydana w formie książeczki gra spacerowa skierowana jest do małych i dużych miłośników Poznania. Zachęca dzieci i dorosłych do odwiedzenia Starego Rynku i odkrywania jego tajemnic... ciekawych historii, niezwykłych zakamarków, postaci i zwierząt, o których nie każdy wie.Gra może zainteresować rodziny, animatorów czasu wolnego, pedagogów, przewodników turystycznych chcących w niebanalny sposób oprowadzić grupę po Starym Rynku i sprawić, by jej uczestnicy detale związane z Poznaniem na długo zachowali w swej pamięci.Joanna Jodełka - pisarka związana z Poznaniem. Za swoją debiutancką powieść kryminalną "Polichromia. Zbrodnia o wielu barwach" otrzymała Nagrodę Wielkiego Kalibru. Autorka m.in. "Grzechotki", "Kamyka", "Kryminalistki" i "Wariatki", a także przewodnika po wielkopolskich kościołach i pałacach "Na ratunek aniołom, diabłom, świętym i grzesznikom". W ostatnim czasie wydała powieść "2 miliony za Grunwald", inspirowaną okupacyjnymi losami "Bitwy pod Grunwaldem" Jana Matejki oraz powieść "Rektorski czek" napisaną z okazji 100-lecia Uniwersytetu w Poznaniu, łączącą wątki historyczne ze współczesnym wątkiem kryminalnym

Zachęca dzieci i dorosłych do odwiedzenia Starego Rynku i odkrywania jego tajemnic... ciekawych historii, niezwykłych zakamarków, postaci i zwierząt, o których nie każdy wie. Zagadki Starego Rynku w Poznaniu Joanna Jodełka-Czachorowska już od 10,01 zł - od 10,01 zł, porównanie cen w 15 sklepach.

Jeżeli dzieci zechcą, mogą na nich usiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Inny, znany w Poznaniu pomnik stoi przy ul. Zagadki Starego Rynku w Poznaniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI