Pasożyt wywołujący raka

Pasożyt wywołujący raka - Tamara Lebedewa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tamara Lebedewa
WYMIAR
9,9 MB
NAZWA PLIKU
Pasożyt wywołujący raka.pdf
ISBN
6128747291335

OPIS

Rosyjska badaczka obaliła przyjętą tezę, że komórka nowotworowa jest komórką ludzką. Według obszernych badań wykazała, że za powstawanie zmian nowotworowych odpowiada pasożyt! Dzięki tej publikacji poznasz możliwe drogi infekcji oraz mechanizmy jego przenoszenia. Autorka omawia skuteczne sposoby zapobiegania zakażeniu, a także metody diagnozowania. Odkryjesz terapię, która pozwoli Ci wyeliminować intruza. Zgłębisz wskazówki żywieniowe niezbędne w walce z tymi niebezpiecznymi mikroorganizmami, oczyścisz wątrobę, jamę ustną, krew i limfę z toksyn uwalnianych przez pasożyta. Poznasz również sposoby na wzmocnienie odporności dzięki witaminom, mikroelementom oraz pierwiastkom. Nowa teoria – nowe szanse!

Pobierz Online. Ebook + książka Pasożyt wywołujący raka, Tamara Lebedewa. EPUB,MOBI,PDF.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pasożyt wywołujący raka - opis ebooka Rosyjska badaczka obaliła przyjętą tezę, że komórka nowotworowa jest komórką ludzką. Według obszernych badań wykazała, że za powstawanie zmian nowotworowych odpowiada pasożyt! Pasożyt wywołujący raka Tamara Lebedewa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI