Nigdy, trochę, do szaleństwa

Nigdy, trochę, do szaleństwa - Adi Alsaid | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adi Alsaid
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Nigdy, trochę, do szaleństwa.pdf
ISBN
2309917768790

OPIS

1# Nigdy nie umawiaj się z najlepszym przyjacielem.2# Nigdy nie bądź taki jak inni.3# Nigdy nie farbuj włosów na tęczowo.Dave i Julia są najlepszymi przyjaciółmi. Zdecydowali, że za nic nie chcą być tacy jak większość nastolatków i codziennie na przerwie gadać o dramatach rodzinnych, obmyślając jednocześnie strategie na wybory króla i królowej balu. Słowem, chcą uciec od licealnych klisz. I to jak najdalej. Tworzą więc wyjątkową listę rzeczy, których NIGDY nie zrobią w liceum.Wkrótce jednak dla żartu decydują się zaliczyć wszystkie punkty ze swojej listy. I wtedy okazuje się, że trudno jest oprzeć się schematom, a nawet można dzięki nim coś ważnego zyskać. Na przykład miłość…Wspaniała historia o przyjaźni i złamanych sercach oraz o tym wszystkim, co czeka na ciebie tuż za rogiem, kiedy masz naście lat. Koniecznie ją przeczytaj, jeśli chodzisz, chodziłaś albo właśnie idziesz do liceum – a nigdy jej nie zapomnisz!

2# Nigdy nie bądź taki jak inni. 3# Nigdy nie farbuj włosów na tęczowo.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Kup teraz na Allegro.pl za 30,15 zł - Nigdy, trochę, do szaleństwa Alsaid Adi z miasta Warszawa. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI