Ewolucja. Zagadka życia na Ziemi

Ewolucja. Zagadka życia na Ziemi - Jan Paul Schutten | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Paul Schutten
WYMIAR
12,80 MB
NAZWA PLIKU
Ewolucja. Zagadka życia na Ziemi.pdf
ISBN
5926421470380

OPIS

Czym jest życie? Jak powstały planety, zwierzęta i ludzie na Ziemi? Jak z cząstek martwych jak klocki lego zrobić coś żywego? Dlaczego prosta komórka jest lepsza od najbardziej skomplikowanego robota? Dlaczego Józek Bystrzak z Dębna jest podobny do zaślinionego stworzenia morskiego? I co mają z tym wspólnego jego skarpetki?W tej bestsellerowej książce znajdziesz te i wiele innych fascynujących pytań, na które autor odpowiada w sposób jasny i atrakcyjny na tyle, że każdy z nas ma szansę odkryć w sobie powołanie naukowca. I zarówno autorowi, jak i ilustratorce nie zabrakło przy tworzeniu książki poczucia humoru.„Ewolucja. Zagadka życia na Ziemi” została przełożona na wiele języków i uznana za najlepszą książkę dla dzieci i młodzieży m.in. w Holandii i w Niemczech.

Więcej szczegółów. Oprawa: Twarda: Liczba stron: 160 ... Książka Ewolucja.

6. „Ewolucja. Zagadka życia na Ziemi" została przełożona na wiele języków i uznana za najlepszą książkę dla dzieci i młodzieży m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI