Zimny kolor nieba. Saga nadmorska. Tom 2

Zimny kolor nieba. Saga nadmorska. Tom 2 - Magdalena Majcher | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
6,13 MB
NAZWA PLIKU
Zimny kolor nieba. Saga nadmorska. Tom 2.pdf
ISBN
5829679528140

OPIS

1964–1991 GabrielaSaga nadmorska.Gabriela, córka Marcjanny, Kresy zna tylko z nostalgicznych opowieści matki i babki. Nie tęskni za tym, co utracone, bo jej dom jest na Pomorzu. Brakuje jej jednak ojca, o którym matka nie chciała nawet rozmawiać. Kiedy poznaje prawdę, nie chce mieć nic wspólnego ze swoją rodziną.Wiąże się z mężczyzną, który zmienia jej życie w piekło. Każdy kolejny dzień przepełniony jest strachem i niepewnością. Gabriela nie traci jednak nadziei, że jej życie się zmieni.Przejmująca opowieść o demonach, przed którymi nie sposób uciec, bo nosimy je w sobie.

Gabriela / Magdalena Majcher , 26,43 zł, 1964-1991 Gabriela Saga nadmorska. Gabriela, córka Marcjanny, Kresy zna tylko z nostalgicznych opowieści 1964-1991 Gabriela SAGA NADMORSKA Gabriela, córka Marcjanny, Kresy zna tylko z nostalgicznych opowieści matki i babki.

Przeczytaj opis książki "Zimny kolor nieba" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Zimny kolor nieba". Opis: Zimny kolor nieba Saga nadmorska - Majcher Magdalena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI