Obsesja Eve. Kryptonim Villanelle

Obsesja Eve. Kryptonim Villanelle - Luke Jennings | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Luke Jennings
WYMIAR
8,13 MB
NAZWA PLIKU
Obsesja Eve. Kryptonim Villanelle.pdf
ISBN
5582698348104

OPIS

Książka, na której podstawie powstał nominowany do nagrody Emmy serial OBSESJA EVE.Villanelle. Nie ma sumienia. Nie ma poczucia winy. Nie ma słabości. Zabójczyni doskonała.Rosyjska sierota, ocalona przed karą śmierci za brutalną zemstę, której dokonała na zabójcach jej ojca. Wyszkolona i bezlitosna, dostaje nowe życie, nowe nazwiska, nowe twarze ? wszystko, czego potrzebuje. Jej zleceniodawcy nazywają siebie „Dwunastoma”. Ona jednak nic o nich nie wie. Zadania zleca jej Konstantin, człowiek, który ją uratował.Eve Polastri. Służy w MI5, póki nie popełni poważnego błędu. Z czasem ściganie bezlitosnej zabójczyni, Villanelle, staje się dla niej czymś więcej niż pracą. Staje się sprawą osobistą.Książkę i serial OBSESJA EVE pokochali czytelnicy i widzowie na całym świecie. Znana z Chirurgów odtwórczyni roli Eve – Sandra Oh – za swoją rolę zdobyła Złoty Glob oraz nominację do nagrody Emmy.

1. Palazzo Falconieri stoi na cyplu otoczonym wodami jednego z pomniejszych włoskich jezior.

Oprawa jest miękka. Opis: Obsesja Eve Kryptonim Villanelle - Jennings Luke. Książka, na której podstawie powstał nominowany do nagrody Emmy serial OBSESJA EVE.

POWIĄZANE KSIĄŻKI