Dziennik singielki

Dziennik singielki - Małgorzata Mroczkowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Mroczkowska
WYMIAR
3,76 MB
NAZWA PLIKU
Dziennik singielki.pdf
ISBN
5480999404791

OPIS

Julia ma niecałe trzydzieści lat, kochających przyjaciół i pecha w miłości. Jest singielką z wyboru… nawet jeśli to nie ona tego wyboru zawsze dokonuje.Nie jest tytanem pracy - przychodzi ostatnia, wychodzi pierwsza, czasami również w środku dnia. Jej życie kręci się wokół trzech niezwykle ważnych kwestii: miłości, jedzenia i zakupów.Gdy już wydaje się, że z pomocą Julii przyjdą aplikacje randkowe, okazuje się, że facet idealny dla niej nie istnieje. Wszyscy mężczyźni albo nie chcą kontynuować znajomości, albo zbyt szybko dążą do celu, albo mają:• żony• kochanki• żony i kochanki• żony, kochanki i na dodatek proponują sponsoringJak znaleźć faceta w tym zwariowanym świecie?!Dzięki „Dziennikowi singielki” dowiesz się jak upolować mężczyznę! (Lub przynajmniej torebkę na wyprzedaży...)

Tak po prostu usunąć z mojego życia człowieka, który kiedyś znaczył dla mnie tak dużo. Człowieka, który pokazał mi, że życie nie jest takie... Jaką receptę na ułożenie sobie życia mają znane singielki? Czy przebierają w mężczyznach jak w ulęgałkach, by znaleźć odpowiedni model, czy jednak wolą spokojnie poczekać na tego jedynego? Zobaczcie. ASZdziennik.pl.

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI