Błękit błyskawicy. Seria Szetlandzka. Tom 4

Błękit błyskawicy. Seria Szetlandzka. Tom 4 - Ann Cleeves | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ann Cleeves
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
Błękit błyskawicy. Seria Szetlandzka. Tom 4.pdf
ISBN
4667361199185

OPIS

Czwarty tom kultowej serii od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym SztyletemW słynnym obserwatorium ptaków na Fair Isle zostaje odnalezione ciało kobiety. Już na pierwszy rzut oka jej śmierć wydaje się bardzo podejrzana - morderca postarał się bowiem o teatralną oprawę swojej zbrodni, wplatając we włosy ofiary ptasie pióra.Inspektor Jimmy Perez pojawia się na Fair Isle z zupełnie innego powodu, jednak w obliczu niedawnych wypadków musi odłożyć sprawy prywatne na później. Prowadzi śledztwo w pojedynkę, a do tego musi działać szybko.Miejscowi na wieść o szokującym morderstwie reagują strachem. Co gorsza z powodu jesiennych sztormów wyspa jest zupełnie odcięta od reszty świata. Uwięziona społeczność musi czekać na rozwój wypadków ze świadomością, że wśród niej skrywa się bezwzględny zabójca, który tylko czeka, by uderzyć ponownie.„Mroczna i wspaniała opowieść”. The Times„Finał szokuje”. Literary Review„Wspaniała i klimatyczna”. The Mirror„Lepszego thrillera detektywistycznego nie znajdziecie…” Sunday Express„Nie oderwiecie się od tej książki”. Louise Penny

Tom 4 autorstwa Ann Cleeves Darmowa wysyłka Super cena 27.93 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Informacje o Błękit błyskawicy seria szetlandzka tom 4 - 9212523917 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-05-09 - cena 33,92 zł Błękit błyskawicy, Seria Szetlandzka Tom 4 - opis produktu: Czwarty tom kultowej serii od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym Sztyletem W słynnym obserwatorium ptaków na Fair Isle zostaje odnalezione ciało kobiety.

Już na pierwszy rzut oka jej śmierć wydaje się bardzo podejrzana - morderca ... Czwarty tom kultowej serii od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym Sztyletem. W słynnym obserwatorium ptaków na Fair Isle zostaje odnalezione ciało kobiety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI