Gangster. Cykl Isaac Bell

Gangster. Cykl Isaac Bell - Clive Cussler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clive Cussler
WYMIAR
5,67 MB
NAZWA PLIKU
Gangster. Cykl Isaac Bell.pdf
ISBN
7260064011293

OPIS

Nowy bestseller największego na świecie mistrza powieści przygodowychIsaac Bell staje do walki z włoską mafią. Nie wie, co jest prawdziwą stawką w tej śmiertelnie niebezpiecznej grze. Nowy Jork, rok 1906. Mnożą się porwania, wymuszenia, podpalenia.Przestępcza organizacja zwana Czarną Ręką terroryzuje włoską dzielnicę. Ofiary gangsterów jednoczą się i wynajmują do ochrony swoichrodzin i biznesów Agencję Detektywistyczną Van Dorn. Jej najlepszy śledczy Isaac Bell tworzy specjalny oddział, żeby wytropić i schwytać bossa Czarnej Ręki. Lecz kiedy ginie pierwszy człowiek, Bell zaczyna podejrzewać, że jego przeciwnik jest o wiele potężniejszy, niż sądził.CLIVE CUSSLER - najpopularniejszy i najbardziej lubiany autor powieści przygodowo-sensacyjnych na świecie. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam jest uosobieniem przygody, tak jak jego najsłynniejszy bohater, Dirk Pitt . Clive Cussler to jedyny autor, który od 45 lat nie schodzi ze szczytów list bestsellerów. W każdym tygodniu jego książki zajmują najwyższe miejsca w Top 10 „New York Timesa”. Są tłumaczone na 60 języków i publikowane w 105 krajach. Na każdą jego powieść czekają niecierpliwie wierni fani w każdym wieku.

Isaac Bell staje do walki z włoską mafią. Nie wie, co jest prawdziwą stawką w tej śmiertelnie niebezpiecznej grze.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! GANGSTER - Cykl Isaac Bell Isaac Bell staje do walki z włoską mafią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI