Zatoka milczenia

Zatoka milczenia - Emma Viskic | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emma Viskic
WYMIAR
3,33 MB
NAZWA PLIKU
Zatoka milczenia.pdf
ISBN
7706331127226

OPIS

Caleb Zelic, głuchy od najmłodszych lat, zawsze żył na uboczu, obserwując i odbierając od ludzi istotne sygnały ukryte w ich uśmiechu, kaszlu, pocałunku.Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel z czasów dzieciństwa, z którym współpracuje, wyrzuty sumienia i chęć udowodnienia swojej niewinności sprawiają, że na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Nie może jednak działać sam. Pomaga mu Frankie, była policjantka, z którą się przyjaźni i prowadzi wspólną firmę.Caleb ma tylko jeden trop: słowo „Scott” przekazane przez ofiarę morderstwa w ostatnim esemesie. Kim jest tajemniczy Scott? Jak to się dzieje, że jest zawsze krok przed nimi?W trakcie śledztwa Caleb odkrywa niewygodne prawdy o swoim zamordowanym przyjacielu – i o sobie samym."Pierwszorzędny i wartki thriller dla czytelników o silnych nerwach... bezustannie zaskakuje."The Age"Charakterystyka postaci, dialogi i intryga dorównują osiągnięciom mistrzów literatury kryminalnej."Sydney Morning Herald"Viskic doskonale łączy opis kształtowania charakteru z brutalnością i suspensem."Booklover Book Reviews

Ale czy rzeczywiście było aż tak dobrze? Otóż niekoniecznie. Jest to dość prosty, przewidywalny thriller, który nie zostaje w pamięci na dłużej.

Nie może ... Caleb Zelic, głuchy od najmłodszych lat, zawsze żył na uboczu, obserwując i odbierając od ludzi istotne sygnały ukryte w ich uśmiechu, kaszlu, pocałunku. Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel z czasów dzieciństwa, z którym współpracuje, wyrzuty sumienia i chęć udowodnienia swojej niewinności sprawiają, że na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI