Szczęście w miłości

Szczęście w miłości - Joanna Godecka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Godecka
WYMIAR
5,47 MB
NAZWA PLIKU
Szczęście w miłości.pdf
ISBN
4133980749568

OPIS

Książka adresowana jest do tych, którzy uważają, że ich życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń, nie potrafią dokonywać dobrych wyborów, stworzyć satysfakcjonującego związku, budować dobrych, wspierających i zadowalających relacji partnerskich ani utrzymać wartościowej więzi, nie umieją dawać potencjalnym partnerom jasnych sygnałów, czego oczekują.Autorka - terapeutka i coach - pomaga wprowadzać pozytywne zmiany w życiu i podnosić poczucie własnej wartości, zwraca uwagę na najczęściej popełniane błędy oraz pułapki i radzi, jak ich unikać. Daje rozwiązania, które pomagają ocenić, co w życiu uczuciowym nie działa tak jak trzeba i krok po kroku odkrywać w sobie gotowość do miłości oraz zdobywać umiejętności przyciągania wartościowych osób.

Rok 2021, który właśnie się rozpoczął, przynosi bardzo dobre wieści szczególnie dla trzech znaków zodiaku. Posłuchaj w serwisach cyfrowych: https://PolskieNagrania.lnk.to/IrenaSantor „Odrobinę szczęścia w miłości"Muzyka: Jerzy PetersburskiSłowa: Emanuel Szlechter... Nowy rok i nowa miłość? Tego życzyłaby sobie niejedna z nas. Koniec z godzinami spędzonymi na aplikacjach randkowych, nieudanych randkach i szukaniu wymówek o "nagłej, bardzo ważnej sytuacji", "chorym kocie" i "koleżance, z którą właśnie zerwał chłopak", więc musisz lecieć.

Powiązane treści. Mogą Cię również zainteresować .

POWIĄZANE KSIĄŻKI