[OUTLET] Wilkołak 5. Inwazje zombie

[OUTLET] Wilkołak 5. Inwazje zombie - Steve Feasey | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steve Feasey
WYMIAR
9,15 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wilkołak 5. Inwazje zombie.pdf
ISBN
1738852254841

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Zbliża się chwila rozstrzygającej bitwy. Kaliban pragnie ostatecznie zapanować nad światem ludzi i tym razem wystawia przerażającą armię. Lucien Charron i jego córka przygotowują się do walki, ale Trey ma już dość niekończących się zmagań z wrogami z Otchłani...Czy ludzie mogą liczyć na wsparcie ostatniego wilkołaka czystej krwi? Czy w obliczu hordy żądnych krwi zombie Trey wypełni swoje przeznaczenie?Ostatnia część ekscytującej serii!

Inwazje zombie / Steve Feasey, Nasza Księgarnia, 31,83 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Książka w kategorii Fantastyka. Okładka miękka.

Lucien Charron i jego córka przygotowują się do walki, ale Trey ma już dość ... Feasey Steve - [Wilkołak 5] Inwazja zombie.pdf DaemonX. EBooki - F - Użytkownik DaemonX wgrał ten materiał 3 miesiące temu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI