[OUTLET] Puszcza Zielona. Przyroda, folklor, historia

[OUTLET] Puszcza Zielona. Przyroda, folklor, historia - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,22 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Puszcza Zielona. Przyroda, folklor, historia.pdf
ISBN
2562336381657

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. "Gdzież leży ta Puszcza Zielona? Najprościej mówiąc w północno-wschodniej części Mazowsza. Od północy granicą jest dawna rubież z Prusami Wschodnimi, a dziś województwem warmińsko-mazurskim. Na wschodzie granicą jest dolina Pis, na południu dolina Narwi, na zachodzie Orzyc. Najbardziej płynna jest granica południowo-zachodnia. Biegnie ona od Narwi w okolicach Ostrołęki na północny zachód do Orzyca.[…] podjęliśmy się próby pokazania Puszczy Zielonej jako nadal żywej, witalnej i fascynującej krainy. Z aparatem w ręku, notatnikiem w kieszeni i iskierką w sercu wyruszyliśmy na poszukiwanie mateczników, ostańców i puszczańskich klimatów. Szukaliśmy też urokliwych przydrożnych kapliczek, Nepomuków, drewnianych kościółków i wszelkich innych materialnych dowodów na to, że miejscowa ludność była i jest jednakowo religijna jak i utalentowana.Zapraszając do lektury zapewniamy - Puszcza Zielona jest. I ma się dobrze!Autorzy"Ze wstępu

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Książka Puszcza Zielona przyroda, folklor, historia / PRACA ZBIOROWA, Alexander, 60,36 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Puszcza Zielona.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Produkt z Outletu: Puszcza Zielona. Przyroda, folklor, historia - sprawdź opinie i opis produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI