Miłość bez hrabiego. Cykl Ocaleni. Tom 2

Miłość bez hrabiego. Cykl Ocaleni. Tom 2 - Shana Galen | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Shana Galen
WYMIAR
9,78 MB
NAZWA PLIKU
Miłość bez hrabiego. Cykl Ocaleni. Tom 2.pdf
ISBN
2365511513403

OPIS

„Błyskotliwe, pełne humoru i wzruszające - czyli wszystko, co powinien mieć cudowny romans”. „Kirkus Reviews”Tom 2 cyklu Ocaleni. O mężczyznach, którzy po powrocie z wojny usiłują nauczyć się na nowo żyć w świecie salonów, i kobietach na tyle odważnych, by przedrzeć się przez mury obronne ich serc.Powszechnie wiadomo, że dama potrafi zrobić wszystko, co robi mężczyzna. Czasem jednak potrzebuje pomocy…Lady Juliana, córka hrabiego St. Maur, ma nie lada kłopoty. Prowadzi ubogi sierociniec, w którym brakuje wszystkiego, król londyńskiego półświatka chce ją zdobyć, a ojciec postanawia wydać ją jak najszybciej za mąż.Na scenę wkracza Neil Wraxall, wysłany przez ojca, by sprowadzić ją do domu. Uparta panna nie zamierza jednak go słuchać. Chcąc nie chcąc, Neil zaczyna jej pomagać… i ulegać jej czarowi.Na szczęście dla niej mężczyzna potrafi wszystko naprawić i wszystkimi się zaopiekować.Na nieszczęście dla nich obojga ich wzajemne zauroczenie może skończyć się czymś znacznie bardziej niebezpiecznym niż drobne kłopoty...

"Kirkus Reviews" Tom 2 cyklu Ocaleni. O mężczyznach, którzy po powrocie z wojny usiłują nauczyć się na nowo żyć w świecie salonów, i kobietach na tyle odważnych, by przedrzeć się przez mury obronne ich serc.

„Kirkus Reviews" Tom 2 cyklu Ocaleni. O mężczyznach, którzy po powrocie z wojny usiłują ... Miłość bez hrabiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI