Kot-o-ciaki. Rysuję i ścieram

Kot-o-ciaki. Rysuję i ścieram - Karolina Marcinkowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Marcinkowska
WYMIAR
8,51 MB
NAZWA PLIKU
Kot-o-ciaki. Rysuję i ścieram.pdf
ISBN
8390487053351

OPIS

Rysuję i ścieram to książka, dzięki której zabawa trwa bez końca! Na pokrytych specjalnym lakierem stronach można rysować, pisać, bazgrać i kreślić do woli, używając dołączonego do książki mazaka z gąbką. Kiedy zabraknie miejsca lub gdy coś się nie uda, wystarczy wytrzeć stronę i zacząć wszystko od początku. Zadania w książce zostały dobrane tak, by każdy maluch znalazł wśród nich coś dla siebie. Są tu zarówno proste ćwiczenia kształtujące podstawowe zdolności manualne, jak i nieco trudniejsze łamigłówki, które pozwolą rozwinąć umiejętność pisania pierwszych liter oraz zdolność koncentracji i logicznego myślenia niezbędne na pierwszym etapie edukacji. Towarzystwo trójki sympatycznych kotów oraz ich kumpli to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie!

Kot-o-ciaki . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rysuję i ścieram to książka, dzięki której zabawa trwa bez końca! Na pokrytych specjalnym lakierem stronach można rysować, pisać, bazgrać i kreślić do woli, używając dołączonego do książki mazaka z gąbką.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Karolina Marcinkowska Kot-o-ciaki Rysuję I Ścieram: Niedostępny Szeroka oferta muzyki, filmów, książek, multimediów i nie tylko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI