Cisza!

Cisza! - Celine Claire | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Celine Claire
WYMIAR
7,73 MB
NAZWA PLIKU
Cisza!.pdf
ISBN
2918989331795

OPIS

Wyobraź sobie, że spełniło się twoje największe marzenie. Cieszysz się? Na pewno?Pan Antoni, bohater książki Céline Claire i Magali Le Huche, najbardziej na świecie pragnął ciszy i spokoju. Za sprawą pewnego magicznego zabiegu jego marzenie stało się rzeczywistością – pan Antoni znalazł się w świecie bez dźwięków. Czy dzięki temu stał się szczęśliwy? Przeczytaj i sprawdź.Cisza! to książka, którą wbrew tytułowi można, a nawet trzeba czytać na głos. I im więcej słuchaczy, tym lepiej. Francuskie autorki stworzyły zabawną i wzruszającą opowieść o tym, że dobrze jest być razem. Nawet jeśli otaczający nas ludzie wydają się nam czasem bardzo uciążliwi…

Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations. Cisza - całkowity brak dźwięków zdolnych wytworzyć wrażenia słuchowe.. Byliśmy szczęśliwi tak, że ciszę przerywało tylko milczenie.

Lubię to! Cisza. Tylko miłość daje moc, by zawrócić ścieżki przeznaczenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI