[OUTLET] Uczta dla dwojga. Zdrowa dieta dla mamy i dziecka

[OUTLET] Uczta dla dwojga. Zdrowa dieta dla mamy i dziecka - Monika Mrozowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Mrozowska
WYMIAR
12,75 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Uczta dla dwojga. Zdrowa dieta dla mamy i dziecka.pdf
ISBN
6956391542075

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Monika Mrozowska Uczta dla dwojga.Zdrowa dieta dla mamy i dzieckaSpecjalnie skomponowane, odpowiednio zbilansowane menu na dziewięć miesięcy ciążyNiejedna kobieta słyszy, że w czasie ciąży powinna jeść za dwoje. Nie chodzi jednak o to, żeby jeść za dwoje, ale dla dwojga - tak, aby dostarczyć wszelkich odpowiednich składników zarówno organizmowi matki, jak i dziecka. Kobieta podczas tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy powinna bowiem dbać nie tylko o swoją dietę, ale również o dietę rozwijającego się maleństwa.W książce Uczta dla dwojga znajdziesz wszystko, co powinnaś wiedzieć o żywieniu podczas ciąży, a także odpowiednio zbilansowane i smaczne menu.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Monika Mrozowska Uczta dla dwojga. Niejedna kobieta słyszy, że w czasie ciąży powinna jeść za dwoje.

Niejedna kobieta słyszy, że w czasie ciąży powinna jeść za dwoje. Uczta dla dwojga. Zdrowa dieta dla mamy i dziecka; Uczta dla dwojga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI