O tyranii

O tyranii - Timothy Snyder | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Timothy Snyder
WYMIAR
12,19 MB
NAZWA PLIKU
O tyranii.pdf
ISBN
9557689907577

OPIS

Porywający esej wybitnego znawcy historii Europy Środkowej i Wschodniej napisany po zwycięstwie wyborczym Donalda Trumpa. Timothy Snyder analizując zwycięski pochód populizmu w USA i wielu krajach Starego Kontynentu odwołuje się do tragicznych doświadczeń Europejczyków w XX wieku – stuleciu naznaczonym krwawym panowaniem nacjonalizmu, faszyzmu i komunizmu.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. ☞ Ebook - epub, mobi. O tyranii - Timothy Snyder.

Współpracował z uniwersytetami w Paryżu, Wiedniu, Warszawie, Pradze i Uniwersytetem Harvarda.Włada biegle językiem polskim. O Tyranii to książka niezwykła. Polski czytelnik otrzymuje wreszcie przekład jednej z najważniejszych - czy też najbardziej niepokojących - pozycji w kanonie dwudziestowiecznej myśli politycznej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI