Najlepsze sportowe historie

Najlepsze sportowe historie - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,16 MB
NAZWA PLIKU
Najlepsze sportowe historie.pdf
ISBN
9329410495694

OPIS

Zbiór najlepszych sportowych tekstów, które ukazały się na łamach „Przeglądu Sportowego”.Ich autorami są czołowi dziennikarze gazety. Dotykają ważnych problemów, takich jak sport niepełnosprawnych, czy opowiadają na nowo z pozoru dobrze już znane historie. Docierają do miejsc i zdarzeń, konstruując głęboki i prawdziwy obraz.W centrum tych opowieści zawsze jest człowiek – jego sukcesy, porażki, dramaty. W narracji „Najlepszych sportowych historii” można znaleźć każdy odcień sportu i wielu bohaterów nieoczywistych, ale i reportaże rzucające nowe światło na ważne zjawisko – np. upadek polskiej szkoły boksu. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z maratończykiem, kierowcą rajdowym, czy byłym piłkarzem-alkoholikiem, sport jest dla nich zawsze tym samym: paliwem napędowym do życia. Naszym głównym celem było uchwycenie emocji z tym związanych. Efektem jest kilkadziesiąt fascynujących podróży po świecie sportu.

Autor: praca zbiorowa; Kategorie: Książki / literatura faktu / felieton i reporta ... Kup teraz na Allegro.pl za 23,80 zł - Najlepsze sportowe historie z miasta Warszawa. Stan: nowy.

Ich autorami są czołowi dziennikarze gazety. Dotykają ważnych problemów, takich jak sport niepełnosprawnych, czy opowiadają na nowo z pozoru dobrze już znane historie. Opis książki "Najlepsze sportowe historie": Zbiór najlepszych sportowych tekstów, które ukazały się na łamach „Przeglądu Sportowego".

POWIĄZANE KSIĄŻKI