Cynowa Księga. Cykl Zabójcze maszyny. Tom 3

Cynowa Księga. Cykl Zabójcze maszyny. Tom 3 - Philip Reeve | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philip Reeve
WYMIAR
11,60 MB
NAZWA PLIKU
Cynowa Księga. Cykl Zabójcze maszyny. Tom 3.pdf
ISBN
8845693214561

OPIS

Światowy bestseller przetłumaczony na 30 językówOpuszczone miasto Anchorage osiedliło się na skraju kontynentu, który niegdyś był Ameryką Północną. Tom i Hester są szczęśliwi w bezpiecznym Anchorage, ale ich córka Wren pragnie przygód. Czarujący pirat z podwodnej łodzi jest gotów jej pomóc, ale chce czegoś w zamian. Dziewczyna musi wykraść tajemniczy przedmiot, nie wiedząc, że rozpęta konflikt, który może doprowadzić do zagłady całej planety.TOM 1Ludzka cywilizacja została zniszczona. Tysiące lat później nastała era ruchomych miast, które na gigantycznych gąsienicach przemierzają wyludnioną ziemię. Polują: atakują, walczą i pożerają się nawzajem. W tym świecie czeladnik Tom i Hester, dziewczyna z blizną walczą o życie i przyszłość ludzkości.TOM 2Dwa lata po zniszczeniu Londynu Tom i Hester wciąż muszą uciekać. Ich sterowiec w ostatniej chwili ląduje na pokładzie mroźnego i pięknego Anchorage, miasta, które zdziesiątkowała zaraza.Jego młodziutka władczyni ma jeden szalony cel: dotrzeć do Ameryki, kontynentu uznanego za martwy...PHILIP REEVE, brytyjski autor kilkunastu książek dla młodzieży i ilustrator.Światową sławę zyskał w 2001 roku dzięki powieści Zabójczemaszyny. Książka zdobyła Złoty Medal prestiżowej nagrody Nestle Smarti es Book Prize. Philip Reeve został uhonorowany również innymi najwyższymi nagrodami gatunku: Carnegie Medal, Guardian Children’s Fiction Prize, Los Angeles Times Book Award.

Tom 3 ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. BEZ PRAWA ZWROTU MAŁY ZAPAS Cynowa Księga.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Cynowa księga zabójcze maszyny tom 3. 30% taniej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI