Borelioza i koinfekcje

Borelioza i koinfekcje PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
12,61 MB
NAZWA PLIKU
Borelioza i koinfekcje.pdf
ISBN
8364606110853

OPIS

CHORUJESZ, ALE NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ PRZYCZYNY SWOICH DOLEGLIWOŚCI?Czy cierpisz z powodu zespołu pozornie niepowiązanych ze sobą objawów, których przyczyny lekarze nie potrafią znaleźć? A może postawiono ci diagnozę, ale wdrożona terapia nie przynosi oczekiwanych rezultatów?Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że chorujesz na boreliozę. Znana jako „doskonały naśladowca”, choroba z Lyme oraz jej koinfekcje mogą powodować objawy, które często są błędnie diagnozowane jako zespół przewlekłego zmęczenia, fibromialgia, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, stwardnienie rozsiane czy nawet depresja, stany lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne albo psychozy.Renomowany internista i uznawany na całym świecie ekspert w dziedzinie leczenia boreliozy dr Richard I.Horowitz w swojej przełomowej publikacji: Why Can’t I Get Better? Solving the Mystery of Lyme & Chronic Disease opisał rewolucyjny plan leczenia tej i innych chorób przewlekłych. Teraz w swojej kolejnej książce zawarł wyniki najnowszych badań, kluczowych dla wybrania skutecznej terapii, oraz zaproponował zastosowanie Szesnastopunktowej różnicowej mapy diagnostycznej MSIDS, aby ułatwić rozpoznanie choroby.Książkę dr. Horowitza powinien przeczytać każdy, kto zmaga się z przewlekłymi dolegliwościami.Pokazuje ona, jak szukać źródła problemu, a nie jedynie leczyć objawy choroby.

W pierwszym etapie choroby bardzo często może być ona mylona z innymi dolegliwościami, jak na przykład grypą. Borelioza i Koinfekcje Richard Horowitz. 145 ofert.

Cześć nazywam się Krzysztof, mam 36 lat i jestem zwykłym, niewyróżniającym się gościem, który cieszył się życiem, realizował swoje pasje, nigdy nie chorował i nie odwiedzał placówek medycznych.., no właśnie, nie odwiedzał, aż do pamiętnego listopada 2016 ... Borelioza - powikłania neurologiczne. zapalenie opon mózgowych - boreliozowe zapalenie opon mózgowych początkowo objawia się gorączką sięgająca 39-40 st.

POWIĄZANE KSIĄŻKI