Wyspa. Trylogia Hulda. Tom 2

Wyspa. Trylogia Hulda. Tom 2 - Ragnar Jónasson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ragnar Jónasson
WYMIAR
4,11 MB
NAZWA PLIKU
Wyspa. Trylogia Hulda. Tom 2.pdf
ISBN
7603366835296

OPIS

„Żaden kraj w skandynawskich kryminałach noir nie jest tak zimny, prosty i posępny jak Islandia. A żaden autor nie oddaje tego tak sugestywnie i przerażająco jak Jónasson. A Hulda to jedna z najtragiczniejszych bohaterek kryminałów”.„The Times”W serii HULDA Jónasson zaskakuje postacią bohaterki i jak zwykle zachwyca poetyckim, mrocznym nastrojem. Unikatowa konstrukcja, tworzy niesamowity suspens:W każdym tomie bohaterka jest o 10 lat młodsza!Tom 1 Ciemność został wyróżniony najwyższymi nagrodami: w Wielkiej Brytanii nominacja do Petrona Award 2019 dla Najlepszego Skandynawskiego Kryminału, a w Islandii, nominacja do Kryminału Roku oraz Nagroda Księgarzy dla Najlepszej Powieści Roku.Ellioaey - piękna, surowa i niedostępna wyspa u poszarpanych fiordami najbardziej odległych i odludnych wybrzeży Islandii.Czworo przyjaciół przybywa tu, by uczcić pamięć dziewczyny, która dziesięć lat temu przyjechała tu na romantyczne wakacje i nie wróciła.Teraz jedno z nich też nie wróci..Śledztwo prowadzi komisarz Hulda Hermannsdóttir. Czuje, że coś łączy obie zbrodnie. Szukając prawdy, będzie musiała zanurzyć się w najgłębszym mroku spowijającym to miejsce oraz sumienia ludzi związanych nicią kłamstw, szantażu, manipulacji. I zmierzyć się z ciemnością jej własnej duszy...„Hulda to rewelacyjna nowa postać w literackim gronie najlepszych kobiet detektywów”. „The Times”

The Times ... - Polska ksiegarnia w UK Drugi tom ze śledczą Huldą Hermansdottir.

Ostatnie, co pamięta, to ucieczka z Domu i bitwa, podczas której stracił... - Polska ksiegarnia w UK Jest ostatnim odkryciem skandynawskiej literatury kryminalnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI