Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości

Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości - Stefan Limmer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Limmer
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości.pdf
ISBN
2204886817521

OPIS

Masz wrażenie, że brakuje Ci energii, jesteś wyczerpany, a rzeczywistość wydaje się nie mieć sensu? Nie możesz odzyskać wewnętrznego spokoju, a do tego cierpisz na jakąś chorobę? Za ten stan braku równowagi w organizmie odpowiada zablokowana szyszynka. Autorzy publikacji dzielą się skutecznymi technikami i radami na jej detoks, odwapnienie i usunięcie blokad. Dzięki temu odzyskasz dobre samopoczucie i pobudzisz ją do prawidłowego działania. Przywrócisz rytm snu i uwolnisz się od bezsenności, a także zapewnisz prawidłowe wydzielanie melatoniny i serotoniny. Rozbudzisz intuicję, doświadczysz jasnosłyszenia, telepatii i osiągniesz stan oświecenia. Odkryj nowy wymiar świadomości!

dostawa. eBook Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodości pdf mobi epub. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodości - mobi, epub, pdf, Jak osiągnąć stan oświecenia głębokiego spokoju i rozbudzić intuicję - opis produktu: Dzięki publikacji zastosujesz skuteczne techniki zapobiegające zwapnieniu szyszynki i uwolnisz ją od blokad.

Jak osiagnąć stan oświecenia, głębokiego spokoju i rozbudzić intuicję - Tauber-Rusch Birgitt, Limmer Stefan , tylko w empik.com: 39,30 zł . Przeczytaj recenzję Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI