Shuttergirl

Shuttergirl - CD Reiss | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
CD Reiss
WYMIAR
10,85 MB
NAZWA PLIKU
Shuttergirl.pdf
ISBN
8501039147925

OPIS

Gorący romans bestsellerowej CD Reiss!Nigdy jej nie zapomniałem. Ani przez minutę. Widzę ją czasami, ale nigdy z nią nie rozmawiam. Przepaść między nami jest zbyt duża. Aż do teraz.Gdy odszedł, moje życie się rozpadło. Teraz nic dla mnie nie znaczy. Teraz jesteśmy królem i królową po przeciwnych stronach Los Angeles. Nie zamieniamy ze sobą nawet słowa. Aż do teraz.__"Zakazane, ale słodkie. Dzięki SHUTTEGIRL uwierzysz, że miłość ma moc przełamywania wszelkich barier. CD Reiss pokazuje nam się od bardziej delikatnej strony, ale zachowuje swój piekielnie seksowny charakter".– Claire Conteras, autorka "Nie ma światła w ciemności"

Nie mogę się pozbyć jednak wrażenia, że autorka nie wykorzystała w pełni potencjału tej historii. Literatura obcojęzyczna Shuttergirl - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Literatura obcojęzyczna, najtańsze i najlepsze oferty. Gorący romans bestsellerowej CD Reiss! Nigdy jej nie zapomniałem.

Widzę ją czasami, ale nigdy z nią nie rozmawiam. Przepaść między nami jest zbyt duża.

POWIĄZANE KSIĄŻKI