Nabożeństwa wielkiego ratunku. Dar który Odmienia Los Świata i Człowieka

Nabożeństwa wielkiego ratunku. Dar który Odmienia Los Świata i Człowieka - s. Bożena Hanusiak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
s. Bożena Hanusiak
WYMIAR
8,39 MB
NAZWA PLIKU
Nabożeństwa wielkiego ratunku. Dar który Odmienia Los Świata i Człowieka.pdf
ISBN
2855456566603

OPIS

Bóg w swoim miłosierdziu używa wielu środków, dając nam różne formy nabożeństw, aby nas wyrwać z ciemności grzechu, zbliżyć do siebie, uświęcić. Są one jednocześnie lekarstwem na choroby ducha, jakie nas dotykają.Oto nabożeństwa, które mogą odmienić los zarówno twój, jak i świata. Mają one pomóc ci w tym, aby całe twoje życie stało się ukierunkowane na Boga. W Nim jest bowiem ratunek dla nieszczęśliwych, zagubionych, znękanych przez zło, którzy w nikim nie mają oparcia. Oddając siebie i świat w ręce Bożej opatrzności, odnajdziesz pokój.

Sprawdź naszą ofertę! Dar który odmienia los świata i człowieka Jeśli szukasz czegoś szczególnego zadzwoń już teraz (telefon 509 55 40 53) . Możesz również wysłać wiadomość zawierającą Twój nr telefonu na adres [email protected] , a my oddzwonimy. Książka NABOŻEŃSTWA WIELKIEGO RATUNKU DAR KTÓRY ODMIENIA LOS ŚWIATA I CZŁOWIEKA do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 13,40 zł (Rabat 33%).

Nota o książce. Pozwólmy Panu Bogu działać w nas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI