Krwawa Róża. Cykl Saga. Tom 2

Krwawa Róża. Cykl Saga. Tom 2 - Nicholas Eames | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicholas Eames
WYMIAR
6,86 MB
NAZWA PLIKU
Krwawa Róża. Cykl Saga. Tom 2.pdf
ISBN
1105706665006

OPIS

Drugi – po Królach Wyldu – tom cyklu „Saga”Żyj szybko, umieraj młodo.Pam Hashford ma już dość pracy w podrzędnej spelunce. Gdy w mieście pojawia się owiana legendą grupa najemników prowadzona przez niesławną Krwawą Różę, Pam wykorzystuje pierwszą nadarzającą się okazję, by dołączyć do znanych awanturników jako ich bard. Oto przygoda, której tak pragnęła! Jest tu jednak mały haczyk: wyprawa równie dobrze może zakończyć się zdobyciem ogromnej sławy, jak gwałtowną i bardzo nieprzyjemną śmiercią.Ale raz się żyje! Czas po raz kolejny zanurzyć się w szalonym Wyldzie.Rekomendacje dla Królów WylduNagrody za najlepszy debiut fantasy 2017 r.THE DAVID GEMMELL MORNINGSTAR AWARDTHE REDDIT/FANTASY AWARDPo przeczytaniu tej książki zapragnąłem chwycić miecz i ruszyć na epicką wyprawę! - Christopher Paolini, autor cyklu „Dziedzictwo”Szalona, porywająca, trzymająca w napięciu książka! (…) Cudo! – John Gwynne, autor Zawiści i Męstwa.Doprowadzi was do śmiechu i płaczu… Wprost zabraknie wam tchu! Ta książka ma dosłownie wszystko! – K.J. Parker, autor Składanego noża oraz Młota.Nicholas Eames wprowadził do gatunku fantasy wrażliwość rock’n’rollowca i dowcip kpiarza. – Sebastien de Castell, autor cyklu „Wielkie Płaszcze”

Tam Hashford ma już dość pracy w podrzędnej spelunce, w której jej głównym zadaniem jest nalewanie piwa sławnym na cały świat najemnikom i wysłuchiwanie pieśni chwalących ich czyny, wyśpiewywanych p... E-book Krwawa Róża - Nicholas Eames (EPUB) Drugi - po Królach Wyldu - tom cyklu "Saga" Żyj szybko, umieraj młodo. Pam Hashford ma już dość pracy w podrzędnej spelunce.

Ebooki - E-book - Literatura piękna - Fantastyka - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Serwis rekomendujący interesujące książki. Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI