Szczęście all inclusive

Szczęście all inclusive - Krystyna Mirek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Mirek
WYMIAR
6,26 MB
NAZWA PLIKU
Szczęście all inclusive.pdf
ISBN
2965630816783

OPIS

Piękna grecka wyspa skąpana w południowym słońcu, gaje oliwne, plaże, luksusowy hotel i galeria interesujących bohaterów.Beata, która musi przewartościować swoje życie i uwolnić się z toksycznego związku, Jakub, któremu piękna figura i pozycja zawodowa narzeczonej przesłoniła własne pragnienia, dynamiczna Agnieszka, która czerpie z życia pełną garścią ale zapomina o najważniejszym, i nieludzko przystojny Grek, Kostas, właściciel gaju oliwnego.Wszyscy spotykają się w luksusowym hotelu w samym środku upalnego lata. Ciąg wydarzeń sprawi, że dla każdego z nich greckie wakacje okażą się przełomowe. Bo szczęście przychodzi znienacka, zaskakuje i obezwładnia jak piękne krajobrazy słonecznej wyspy. Szczególnie szczęście all inclusive.Lekka, wakacyjna opowieść o wartkiej akcji i ciepłym przesłaniu, skąpana w południowym słońcu uroczej, greckiej wyspy.

Wszystkie jej książki poruszają realne, współczesne problemy, a jednocześnie ... Szczęście all inclusive. By Info Zabkowice4YOU 19 lipca 2014.

Pokuszę się o stwierdzenie, że cząstka pisarza zawarta w powieści dokładnie pokazuje nam - Czytelnikom, jaką pisarz jest osobą. Nie bez powodu więc, kolejna książka Krystyny Mirek jest dla mnie powiewem ... Bo szczęście przychodzi znienacka, zaskakuje i obezwładnia jak piękne krajobrazy słonecznej wyspy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI