Polowanie na Wilka

Polowanie na Wilka - Vera Eikon | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vera Eikon
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
Polowanie na Wilka.pdf
ISBN
8800425044401

OPIS

Zło wygrywa tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie są obojętni. Alan Berg nie jest.Komisarz Alan Berg jest oficerem Centralnego Biura Śledczego Policji. Każdego dnia styka się z brutalnym światem przestępczości narkotykowej. Dowodzi grupą operacyjną „Szakal” i jest jednym z najlepszych w wydziale. Jednak w jego karierze pojawiła się czarna plama – dochodzenie ciągnące się miesiącami, które komisarz traktuje w wyjątkowo drażliwy sposób. Dotyczy ono bowiem narkotykowego bossa – Wilka, człowieka niezwykle inteligentnego, ale też niebezpiecznego i brutalnego. Przeszłość powraca, Berg pragnie zemsty. Zadanie staje się coraz trudniejsze, ponieważ na drodze policjanta pojawiają się osoby dbające o własne interesy. W kluczowym dla sprawy momencie okazuje się, że otaczający komisarza świat, przesiąknięty jest korupcją, kłamstwem i zdradą.

Alan Berg nie jest. Komisarz Alan Berg jest oficerem Centralnego Biura Śledczego Policji.

Aby spróbować zrozumieć istotę sporów, przynajmniej szwedzkich, powinniśmy cofnąć się kilka lat wstecz. Polowania na wilki - Skandynawia, rok 2021. Licencyjne polowania w Szwecji rozpoczęły się 2 stycznia 2021 i do dnia dzisiejszego padły 24 osobniki na kwotę odstrzałów 28 wilków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI