[OUTLET] Intrigo

[OUTLET] Intrigo - Hakan Nesser | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hakan Nesser
WYMIAR
7,63 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Intrigo.pdf
ISBN
3897016690673

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Kobieta planująca odwet na niewiernym mężu; zdradzony mąż, któremu - jak sądził - udało się zemścić na chcącej go opuścić żonie; dziewczyna, która przed trzydziestu laty zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Wszystkie powieści, choć niesplecione ze sobą w oczywisty sposób, w mroczny sposób łączą przeszłość z teraźniejszością, odkrywając przy tym psychologiczne tło zbrodni. Nesser w typowym dla siebie stylu, krok po kroku prowadzi czytelnika do tajemnicy kryjącej się w każdej z tych historii.Trylogię wzbogaci opowiadanie napisane przez Nessera, o nieznanym jeszcze tytule.

Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'intrigo' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę. INTRIGO to kombinacja zaokrąglonych linii, harmonicznie tworzących minimalistyczną sylwetkę. Aluminiowa struktura gwarantuje solidność i wytrzymałość tego eleganckiego krzesła, które idealnie dopasuje się do każdego pomieszczenia.

Książka Intrigo liczy 520 stron. Jej wymiary to 135x210.

POWIĄZANE KSIĄŻKI