Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy

Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy - Jack Nasher | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack Nasher
WYMIAR
6,81 MB
NAZWA PLIKU
Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy.pdf
ISBN
2244561907349

OPIS

Dzięki tej książce otworzysz każde drzwi!W końcu dostaniesz to, czego oczekujesz od życia, kariery, innych ludzi.Znowu awansował kolega, który jest od ciebie słabszy? Przygotowałaś świetną prezentację, ale to twój szef zgarnął za nią pochwały? Kolejna rozmowa kwalifikacyjna za tobą, a telefon od wymarzonego pracodawcy jakoś nie dzwoni? Koniec z tym! Poznaj kilka prostych i skutecznych technik negocjacji, które pomogą zmienić ci swoje zawodowe życie. Efekt aureoli, power talking, zarządzanie oczekiwaniami czy moc nonkonformizmu to tylko niektóre z nich. Brzmią intrygująco? Poznaj je, zastosuj i… idź po swoje!To, co wiesz i umiesz, nie świadczy samo za siebie. Jack Nasher, światowej sławy ekspert do spraw negocjacji i autorytet w dziedzinie znajomości technik wpływania na ludzi nauczy cię, jak przekonać innych, że jesteś utalentowany, godny zaufania i - TAK! - nawet genialny!Wreszcie mamy książkę, która tłumaczy, jak najlepiej sprzedać swoje umiejętności. Potrzebowaliśmy jej.- Robert Cialdini, autor bestsellerów Pre-swazja i Wywieranie wpływu na ludziKsiążka polecana przez dyrektorów i prezesów największych światowych firm i organizacji, jak Nissan Motors, Aston Martin, Kraft Foods czy NATO.Jack Nasher - światowej sławy ekspert do spraw negocjacji, najmłodszy profesor w historii Munich Business School, mówca TEDx. Doradca największych korporacji w najważniejszych negocjacjach.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Idź po swoje! Podtytuł: Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy Autor: Nasher Jack Wydawnictwo: Znak ISBN: 9788324058969 Tytuł oryginału: Convinced! Język oryginału: angielski Tłumacz: Rychlik Magdalena Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 332 Oprawa: Miękka ze ... Poznaj je, zastosuj i… idź po swoje! To, co wiesz i umiesz, nie świadczy samo za siebie. Jack Nasher, światowej sławy ekspert do spraw negocjacji i autorytet w dziedzinie znajomości technik wpływania na ludzi nauczy cię, jak przekonać innych, że jesteś utalentowany, godny zaufania i - TAK! - nawet genialny! Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy - Nasher Jack - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Czyta się dobrze, przypomina się płynnie, czego jeszcze chcieć od lektury wakacyjnej, łapczywie pochłanianej w upale rekordowo wysokich temperatur? Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy, Jack Nasher ... Zapominamy jednak o tym, że ludzie patrzą na nas z innej perspektywy, patrzą przez postrzegane przez nich kompetencje, na co składa się szereg zmiennych, które zależą również od tego, w jaki sposób się prezentujemy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI