[OUTLET] Spartan Up! Bądź jak Spartanin

[OUTLET] Spartan Up! Bądź jak Spartanin - Joe De Sena | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe De Sena
WYMIAR
5,4 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Spartan Up! Bądź jak Spartanin.pdf
ISBN
3881740260989

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Bezkompromisowy przewodnik, jak pokonywać przeszkody i osiągać szczytową formę w życiu.Książka, która z linii startu zabiera cię prosto do mety.42,195 kilometra już nie wystarczy. Dziś świat szturmem zdobywają biegi z przeszkodami, łączące wydolnościowe wyzwania maratonu z pozornie niewyobrażalnym wysiłkiem potrzebnym do pokonania kolejnych utrudnień. Poznaj Spartan Sprint, Spartan Super, morderczy Spartan Beast i... sprawdź się!Czołganie się pod drutem kolczastym, dźwiganie 18-kilogramowych baniaków wody, wspinaczka po pokrytej tłuszczem ścianie, brak snu, ból, wycieńczenie, rezygnacja... Tym i innym wyzwaniom podołały już setki tysięcy ludzi.Joe De Sena, twórca i siła napędowa Spartan Race, w Spartan UP! Bądź jak spartanin prezentuje strategię, dzięki której opuścisz strefę komfortu i wkroczysz w strefę bojową. Ta książka, pełna niezwykłych opowieści o spartańskich zawodnikach, pomoże ci w pełni zrealizować swój potencjał - w życiu, biznesie, związku i każdej innej sferze, którą chciałbyś zmienić lub udoskonalić. Bo jeśli poradzisz sobie ze Spartan Race, poradzisz sobie ze wszystkim, co przyniesie ci los.***Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce wejść na wyższy poziom, zarówno w sporcie, jak i w życiu.Dean Karnzales, ultramaratończyk i autor bestsellera "Ultramaratończyk. Poza granicami wytrzymałości"Po przeczytaniu tej książki już nigdy nie zwątpisz w swoje możliwości, a pokonywanie przeszkód zarówno podczas biegania, jak i w życiu codziennym nabierze zupełnie nowego znaczenia.Radosław Czyż, trener personalny, trener przygotowania motorycznego. Mistrz Polski w biegu na 400 m przez płotki. Jeden z najlepszych Polaków w Spartan Race Sprint.KODEKS:- Spartanin doprowadza swoje ciało i umysł do granic wytrzymałości.- Spartanin doskonali się w kontrolowaniu swoich emocji.- Spartanin ciągle się uczy.- Spartanin jest hojny.- Spartanin jest przywódcą.- Spartanin za wszelką cenę broni własnych przekonań.- Spartanin zna swoje wady tak samo jak swoje zalety.- Spartanin udowadnia swoje racje czynem, nie słowem.- Spartanin przeżywa każdy dzień tak, jakby to był jego ostatni.

Ta książka, pełna niezwykłych opowieści o spartańskich zawodnikach, pomoże ci w pełni zrealizować swój potencjał w życiu, biznesie, związku i ... Książka Spartan Up! Bądź jak Spartanin autorstwa De Sena Joe, O'Connell Jeff , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,99 zł . Przeczytaj recenzję Spartan Up! Bądź jak Spartanin.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI