[OUTLET] Klejnoty w dawnej Polsce

[OUTLET] Klejnoty w dawnej Polsce - Michał Grychowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Grychowski
WYMIAR
4,90 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Klejnoty w dawnej Polsce.pdf
ISBN
3651827715105

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Pokolenia naszych przodków przywiązywały szczególną uwagę do precjozów, które towarzyszyły om od narodzin do ostatnich chwil na ziemi. Były to m.in. amulety chroniące niemowlęta od chorób i "złego oka", prezenty zaręczynowe, sentymentalne dary dla najbliższych, wrota, jak również biżuteria, a także insygnia i klejnoty królewskie. Sprowadzane często z odległych, znakomitych ośrodków jubilerstwa stanowiły widomy znak statusu społecznego oraz najcenniejszą pozycję w szkatule i spadku.Album ten, prezentujący wyjątkowe - zazwyczaj mało znane - dzieła sztuki wraz z ich historycznym kontekstem, jest pierwszym tego rodzaju przedsięwzięciem edytorskim. Jego atutem są znakomite fotografie, zwłaszcza te przedstawiające detale miniaturowych zabytków, niedostępnych na co dzień dla szerokiej publiczności.

Sprawdź naszą cenę. Klejnoty w dawnej Polsce Album prezentuje bogaty zbiór złota, biżuterii i klejnotów wykonanych od wczesnych wieków średnich po XIX w., nie tylko tych najcenniejszych, będących chlubą polskich skarbców królewskich, lecz także tych stanowiących ozdobę domów arystokratycznych, szlacheckich i bogatego mieszczaństwa. Klejnoty w dawnej Polsce Album już od 39,00 zł - od 39,00 zł, porównanie cen w 5 sklepach. Zobacz inne Albumy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Klejnoty w Dawnej Polsce .

Ważne miejsce w tej kolekcji zajmują dewocjonalia i biżuteria patriotyczna. Klejnoty w dawnej Polsce - Nowacki Dariusz - Piwocka Magdalena - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI