Jesioniki, Góry Opawskie Mapa turystyczna w skali 1:50 000

Jesioniki, Góry Opawskie Mapa turystyczna w skali 1:50 000 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
Jesioniki, Góry Opawskie Mapa turystyczna w skali 1:50 000.pdf
ISBN
3465118760743

OPIS

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50'000. Prezentuje niezwykle szeroki obszar zawierający czeskie Jesioniki, Góry Opawskie, częściowo Góry Złote i Masyw Śnieżnika.Zasięg mapy wyznaczają miejscowości: Lądek Zdrój; Stronie Śląskie; Šumperk; Rymarov; Krnov; Bohusov; Prudnik.Jest to doskonała mapa zarówno dla turystów pieszych, rowerowych, jak i osób zmotoryzowanych.Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.Jesioniki to niezwykle atrakcyjne i chętnie odwiedzane przez polskich turystów pasmo górskie w Sudetach po czeskiej stronie. Są drugim co do wysokości pasmem górskim w Sudetach i Czechach. Region charakteryzuje się niezwykłym bogactwem infrastruktury turystycznej z licznymi schroniskami oraz pozostałą bazą noclegową o zróżnicowanym standardzie, ośrodkami narciarskim z całą siecią tras narciarskich zarówno zjazdowych jaki i biegowych. Turyści piesi jak i rowerowi znajdują tu olbrzymią pajęczynę szlaków, zarówno tych górskich - wymagających, jak i rekreacyjnych. Sąsiedztwo polskiej granicy oraz łatwy dojazd sprawiają, że chętnie i aktywnie spędzają tu czas całe rzesze polskich turystów.

Compass Książki - Podróże - Mapy - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Kup teraz na Allegro.pl za 15,75 zł - Jesioniki Góry Opawskie mapa wodoodporna 1:50 000 z miasta Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa. Stan: nowy.

Jest to doskonała mapa zarówno dla turystów pieszych, rowerowych, jak i osób zmotoryzowanych. Mapa turystyczne "Jesioniki, Góry Opawskie" w skali 1:50 000. Wydawnictwo Compass, Kraków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI