GRU. Sowiecki Superwywiad

GRU. Sowiecki Superwywiad - Pierre de Villemarest | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pierre de Villemarest
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
GRU. Sowiecki Superwywiad.pdf
ISBN
9093388999958

OPIS

GRU to najtajniejsza ze wszystkich sowieckich służb specjalnych. Autor prezentuje w sposób kompetentny, a zarazem barwny i niezwykle zajmujący historię GRU – sowieckiego wywiadu wojskowego - od samego jego początku do końca lat osiemdziesiątych XX w. Przedstawia nie tylko kulisy prowadzonych na całym świecie operacji GRU, m.in. polowania na technologie, lecz przede wszystkim sposoby działania, całą "kuchnię wywiadowczą", jej rozmach i perfidię, armię szpiegów i agentów, oficerów i dyplomatów, zaprzęgniętych w walkę komunizmu o dominację nad światem. Chociaż książka obejmuje czasy Rosji Sowieckiej i ZSRS, to historia GRU nie kończy się z upadkiem sowieckiego imperium, lecz trwa nadal pod nieco zmienioną nazwą, zachowując wypracowane przez dziesięciolecia cele, metody i środki działania

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Informacje o GRU sowiecki superwywiad - 9751374646 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-09-30 - cena 40 zł GRU najtajniejsza ze wszystkich służb w Związku Sowieckim, nawet w szeregach armii nikt nigdzie i nigdy nie wymienia tej nazwy.

*FREE* shipping on qualifying offers. GRU sowiecki superwywiad (Polish Edition) GRU.

POWIĄZANE KSIĄŻKI