[OUTLET] Zapach perfum

[OUTLET] Zapach perfum - Cristina Caboni | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cristina Caboni
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zapach perfum.pdf
ISBN
8299486064786

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Historia o bliznach z przeszłości, które jedynie prawdziwa miłość jest w stanie uleczyć.Elena ma pasję, którą od dzieciństwa przekazywała jej babcia. Zajmuje się wytwarzaniem perfum, otacza się esencją kwiatów, drzew i przypraw a zapachy są językiem, którym się porozumiewa.Kiedy Elena rozstaje się z narzeczonym, z którym od jakiegoś czasu mieszkała i z którym planowała założyć rodzinę, traci poczucie bezpieczeństwa i wiarę w miłość.Nadal ma jednak swoja pasję, która zaprowadza ją do Paryża, stolicy perfum, gdzie zapachy przygotowuje się według starych receptur. Tworzone przez nią esencje w krótkim czasie zyskują powszechne uznanie. Elena potrafi stworzyć zapach, który pozwala odzyskać utraconą miłość, przezwyciężyć nieśmiałość, przywrócić pogodę ducha. Nadal jednak nie może stworzyć aromatu, który pogodziłby ją z jej własną przeszłością i dał siłę do przebaczenia.Istnieje tylko jedna osoba posiadająca klucz do serca Eleny, zdolna przynieść ukojenie. To Cail, który rozumie delikatność kwiatu, wie jak go kochać i jak go chronić..."Przywołuje atmosferę Czekolady, ale można zauważyć też wiele powiazań z Sekretnym językiem kwiatów". Lidia Catalano, La Stampa"Tę książkę czyta się jednym tchem". Giovanni Pacchiano, Corriere della Sera

To nie wszystko, w sumie na wyprzedaż trafiło niemal 300 markowych zapachów kilkunastu różnych firm. ... Choć dopiero kończy się jego pierwszy miesiąc, już w styczniu można było typować, które najpiękniejsze zapachy damskie są również najpopularniejsze i najchętniej kupowane.

Nadal ma jednak ... Zapachy w DOUGLAS - piękno zapachów zamknięte we flakonach. Kompozycje zapachowe są wysublimowanym połączeniem trzech nut zapachowych - głowy, serca i bazy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI