[OUTLET] Polska z pasją aktywnie, bezpiecznie, rodzinnie

[OUTLET] Polska z pasją aktywnie, bezpiecznie, rodzinnie - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,21 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Polska z pasją aktywnie, bezpiecznie, rodzinnie.pdf
ISBN
8746385530747

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Rodzinna wycieczka w góry, weekendowy spływ kajakowy, wakacyjny rejs po jeziorze, a może wyprawa rowerowa? Polska z pasją zainspiruje cię do aktywnego spędzenia czasu.2 w 1, czyli poradnik i przewodnik napisany przez specjalistów, podpowie:- jak bezpiecznie zaplanować wyjazd,- jaki wybrać sprzęt,- gdzie pojechać.Dowiedz się więcej o sporcie, którego zawsze chciałeś spróbować!Mocne wrażenia i ciekawe przeżycia czekają na ciebie i twoich najbliższych!

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Rodzinna wycieczka w góry, weekendowy spływ kajakowy, wakacyjny rejs po jeziorze, a może wyprawa rowerowa? Polska z pasją zainspiruje cię do aktywnego spędzenia czasu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI