Jeszcze będziemy szczęśliwi

Jeszcze będziemy szczęśliwi - Enrico Galiano | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Enrico Galiano
WYMIAR
10,68 MB
NAZWA PLIKU
Jeszcze będziemy szczęśliwi.pdf
ISBN
7604046839839

OPIS

Gioia Spada jest osobą, która gdy znajdzie ciekawą książkę, nie pochłania jej na raz, a zaczyna czytać ją wolniej w obawie, że za szybko ją skończy. Gioia Spada jest osobą, która nie śmieje się za często, ale jeśli już, to tak, że świecą jej się oczy. Gioia Spada jest...Gioia, wrażliwa siedemnastolatka, nie potrafi znaleźć wspólnego języka z rówieśnikami. Jej samotne życie nabiera barw, gdy pewnej nocy spotyka Lo. Tajemniczy chłopak lubi grać w rzutki w opuszczonym barze, zawsze ma przy sobie słoik kamieni i nie chce się spotykać z Gioią w miejscach publicznych. Któregoś dnia nagle znika. Okazuje się, że skrywa sekret, który może odkryć tylko Gioia. Podążając po śladach, dziewczyna dowiaduje się, że słowo miłość ma kilka różnych, nieraz zaskakujących odcieni i znaczeń.Gniew i radość. Smutek i szczęście. Miłość i nienawiść. Emocje te eksplodują w życiu Gioi i prowadzą ją do odpowiedzi na pytanie, co jest naprawdę dobre, a co złe, co jest prawdziwe, a co fałszywe.Cristina Migliaccio, FOX LifeUpadek zawsze był postrzegany jako coś negatywnego, oburzającego, upokarzającego, tymczasem Enrico Galiano opisał jego piękno. Piękno, które mimo porażki daje szansę na szczęście.Antonietta Mirra, „L’amica dei libri”Ta powieść sprawiła, że mogę rozmawiać o miłości w zupełnie nowy sposób. Poznałam piękne słowa, o których nie miałam pojęcia.„Erika tra le pagine”

To książka inna niż wszystkie. {} {} Polub, jeżeli recenzja Ci się spodobała! I choć moja modlitwa trwa już tyle czasu, to mam nadzieję, że Bóg wysłucha mnie i będziemy jeszcze razem szczęśliwi, tak jak wtedy kiedy się poznaliśmy.

Gioia Spada Jeszcze będziemy szczęśliwi (Eppure cadiamo felici) Enrico Galiano Data wydania: 19 czerwca 2019 Wydawca: SQN Gatunek: YA Ilość stron: - Cena okładkowa: 36,99 zł Goia to nastolaka bardzo wrażliwa i samotna. W jej uszach nieustannie znajdują się słuchawki z muzyką Pink Floyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI