Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności (wydanie 2)

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności (wydanie 2) - David Allen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Allen
WYMIAR
7,52 MB
NAZWA PLIKU
Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności (wydanie 2).pdf
ISBN
2454309340514

OPIS

Całkiem nowe wydanie!Przejmij stery swojego życia i zapomnij, co to stres!Kiedy piętnaście lat temu David Allen pisał swój bestseller — pierwsze wydanie książki Getting Things Done — nie przypuszczał, że świat biznesu oszaleje na punkcie tej publikacji. Książkę adresował głównie do menedżerów wyższego szczebla w korporacjach i szybko wpłynęła ona na filozofię działania wielu dyrektorów. Jednak Allen uznał, że czas na zmiany.Dziś oddaje w Twoje ręce jej całkowicie nową wersję swojej książki. Co prawda techniki GTD są wciąż aktualne, jednak zmieniło się wiele aspektów rzeczywistości, a co ważniejsze, znacznie rozszerzył się krąg osób, do których David Allen pragnie dotrzeć ze swoim przesłaniem. Dlatego radykalnie przeredagował cały tekst i skierował go także do „gospodyń domowych, studentów, księży, artystów, a nawet emerytów”. I oczywiście do Ciebie!Sprawdź, jak kilka prostych zasad GTD może poprawić jakość Twojego życia. Dzięki nim nauczysz się wybierać, czym, kiedy i w jaki sposób się zajmiesz, delegować, nie zapominając, co i komu przekazałeś, eliminować stres i tworzyć swoją prywatną przestrzeń relaksu — efekty nie dadzą na siebie czekać!Zaangażuj się w swoje życie i swoją pracę!

Wydanie II " Davida Allena (Onepress, 2015) Źródło: Kup teraz. Cena 34,98 zł.

Przeczytaj recenzję Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI