Sam w domu

Sam w domu - Lotta Olsson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lotta Olsson
WYMIAR
6,31 MB
NAZWA PLIKU
Sam w domu.pdf
ISBN
2901989161794

OPIS

Kiedy orzesznica wybiera się na kurs z kretem Stellanem, mrówkojad czuje się opuszczony i samotny. Czy orzesznica nie mogłaby zostać w domu i zjeść z nim podwieczorku?Mrówkojad siada na twardym krześle ze swoją maskotką Karolem Gustawem i czeka.Czeka. I czeka! I cze… Cebula!Nagle mrówkojad już wie, co ma zrobić!Dowcipna i mądra opowieść o poczuciu osamotnienia i o tym, że czasem dobrze sobie popłakać, ale też że smutek można przekuć w działanie.

00:34. W tym czasie włamywacz Marv Merchant, znany z poprzednich części filmu, postanawia z nowym partnerem napaść na dom Natalie. Kevin sam w domu 4 / Home Alone 4 (2002) Lektor - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.. W dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot.

W wielu przypadkach spacer potrzebny jest nawet co 2 godziny. Kevin sam w domu to świąteczny film familijny z Macaulay'em Culkinem w roli głównej.Tej produkcji studia 20th Century Fox nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia. Dla niektórych święta bez Kevina nie są kompletne i właśnie takim osobom proponujemy film Kevin sam w domu do wypożyczenia online dzięki platformie wideo na żądanie. Którego włamywacza z „Kevin sam w domu" przypominasz? K...a 1 rok temu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI