Piraci Oceanu Lodowego

Piraci Oceanu Lodowego - Frida Nilsson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frida Nilsson
WYMIAR
11,42 MB
NAZWA PLIKU
Piraci Oceanu Lodowego.pdf
ISBN
8131249314547

OPIS

Gdy jednak Biała Głowa porywa siedmioletnią Miki, jej starsza siostra Siri wyrusza na ratunek, kierując się ku wyspie piratów, której położenia nikt dokładnie nie zna. Czeka ją trudna i niebezpieczna podróż.Siri potwornie się boi, jednak wie, że to nic w porównaniu z tym, co musi czuć Miki harująca pod ziemią w niewoli u piratów.Trzymająca w napięciu, pełna przygód i wzruszeń, nominowana do wielu nagród powieść Fridy Nilsson - autorki m.in. takich książek jak "Prezent dla Cebulki" i "Moja mama Gorylica".

Kapitan Biała Głowa porywa dzieci i zmusza je do niewolniczej pracy w kopalni. Jego piracka banda budzi 📚 Poznaj "Piraci Oceanu Lodowego" autorstwa Frida Nilsson.

Książka wydana jest w twardej oprawie, liczy 362 strony i jest magiczną, trzymającą w napięciu powieścią przygodową. Kapitan Biała Głowa porywa dzieci i zmusza je do niewolniczej pracy w kopalni. Jego piracka banda budzi taki postrach na Oceanie Lodowym, że nikt nie śmie podjąć próby uwolnienia dzieci, choć wszyscy wiedzą, że w ... Piraci Oceanu Lodowego - Frida Nilsson 39,90 zł 29,99 zł Trzymająca w napięciu, pełna przygód i wzruszeń, nominowana do wielu nagród powieść dla dzieci w wieku 9+ „Piraci Oceanu Lodowego" to mała-wielka opowieść nienachalnie traktująca o strachu i odwadze, o poczuciu winy i znaczeniu poświęcenia, wreszcie o świecie dorosłych i jednym dziecku, które postanowiło pójść własną drogą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI