[OUTLET] Święta Miłośniczek Czekolady

[OUTLET] Święta Miłośniczek Czekolady - Carole Matthews | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carole Matthews
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Święta Miłośniczek Czekolady.pdf
ISBN
9472840784973

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Czekolada jest dobra na wszystko!Co robić, gdy święta już za pasem?1Kupić prezenty pod choinkę2Spotkać się z przyjaciółkami3Zjeść w ich towarzystwie ulubioną czekoladęŻycie czterech Miłośniczek Czekolady jest pełne zawirowań.Lucy jest tak zaabsorbowana prowadzeniem kawiarenki Czekoladowe Niebo, że nie ma czasu dla swojego chłopaka. Poza tym na horyzoncie pojawia się były narzeczony. Nadia od dawna trzyma mężczyzn na dystans, ale poznaje kogoś, kto wyraźnie ją pociąga. Chantal ma wątpliwości, czy jej małżeństwo przetrwa, mimo że mają małą córeczkę. Autumn, rozczarowana swoim partnerem, marzy o lepszym związku.W trudnych chwilach jak zwykle niezawodna okazuje się przyjaźń i... dużaporcja czekolady.„Święta Miłośniczek Czekolady” to kontynuacja losów bohaterek zabawnych i wzruszających powieści „Klub Miłośniczek Czekolady” i „Dieta Miłośniczek Czekolady”.

Poza... ŚWIĘTA MIŁOŚNICZEK CZEKOLADY Czekolada jest dobra na wszystko!Co robić, gdy święta już za pasem?1 Kupić prezenty pod choinkę2 Spotkać się z przyjaciółkami3 Zjeść w ich towarzystwie ulubioną czekoladęŻycie czterech Miłośniczek Czekolady jest pełne zawirowań. Lucy jest tak z Kup teraz na Allegro.pl za 20,32 zł - Święta Miłośniczek Czekolady - Carole Matthews z miasta Modlniczka.

Ale właśnie przyłapała go w łóżku z jakąś kobietą. Informacje o OUTLET Święta Miłośniczek Czekolady. - 6738416009 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI