Modlitewnik codzienny

Modlitewnik codzienny - ks. Jerzy Stranz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Jerzy Stranz
WYMIAR
11,54 MB
NAZWA PLIKU
Modlitewnik codzienny.pdf
ISBN
8789760181793

OPIS

Poręczny format, nieduża objętość, przejrzysty układ, duża czcionka – to zaletyModlitewnika codziennego, stworzonego dla wszystkich tych, którzy w sercach noszą słowaŚwiętego Pawła: „Nieustannie się módlcie!”.W Modlitewniku codziennym znajdziesz:* mały katechizm,* modlitwy codzienne i okolicznościowe,* pomoc w przygotowaniu do sakramentów,* pieśni na różne okresy roku liturgicznego i uroczystości,* rozważania różańcowe i drogi krzyżowej.Modlitewnik dostępny w trzech różnych oprawach.

Układ „Psałterza" wyznaczają cztery modlitwy: poranna, w ciągu dnia, wieczorna i nocna. Tekst został podzielony tak, aby przez sześć tygodni ... Informacje o Modlitewnik codzienny - 8575519213 w archiwum Allegro.

W Modlitewniku codziennym znajdziesz: * mały katechizm, * modlitwy codzienne i okolicznościowe, * pomoc w przygotowaniu do ... Książka w kategorii Religie i wyznania. Okładka twarda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI