Maskarada

Maskarada - Lotta Olsson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lotta Olsson
WYMIAR
9,97 MB
NAZWA PLIKU
Maskarada.pdf
ISBN
9821839781574

OPIS

Mrówkojad nie może pojąć, dlaczego orzesznica nie chce iść na bal przebierańców. Jak można nie lubić maskarad? W dodatku jeżozwierz tak serdecznie ich zaprasza.Mrówkojad dziwi się jeszcze bardziej, gdy orzesznica stwierdza, że istnieją białe kłamstwa. Czy to znaczy, że te inne są czarne? Ale najdziwniejsze jest to, że w końcu trafiają na bal i orzesznica całkiem dobrze się bawi. A wszystko dzięki pewnej sztuczce…

Pełna świadomych anachronizmów powieść sytuuje owe mity i wyobrażenia w groteskowym świecie, zaludnionym przez postacie o nazwiskach przedrzeźniających do kwadratu najzabawniejsze nazwiska austro-węgierskich baronów. Maskarada w Radiu Kolor [ZAKOŃCZONE] Dodano: 2021-02-05 21:34:25. Pod maseczką skrywa się wiele emocji.

W taką noc, odrzuć twarz, I stań się maską! Co za bal! Ile masek, tyle barw - co za bal! Wampir: Maskarada - Wendeta to asymetryczna gra karciana z elementem blefu przeznaczona dla od 3 do 6 graczy w wieku od 14 lat. Sugerowany czas rozgrywki wynosi 30 minut.

POWIĄZANE KSIĄŻKI